Výkup starožitností a starožitného nábytku


Výkup starožitností je jednou z mnoha aktivit, kterými se bazar starožitností Antik Hrdina zabývá. Kromě běžných starožitností se zaměřujeme především na výkup starožitného nábytku a nábytku z 60.- 80. let minulého století.  Jsme schopni zajistit celkové vyklizení vaší pozůstalosti, domu, bytu či půdy. Ceny jsou smluvní.

Výkup starožitností všeho druhu

Naše starožitnictví má zájem prakticky o veškerý historický sortiment a starožitnosti. Výkup provádíme u všeho co se týče nábytku, dále staré nářadí, ponky, staré stroje, auta, motocykly, stará jízdní kola, fotoaparáty, rádia - elektronky, technické věci, odborné věci, sklo, porcelán, lustry, retro nábytek, kočárky, knihy, obrazy, hračky, porcelán, vojenské věci, pohlednice, reklamní prospekty, smaltované cedule, chromovaný nábytek, mosazné předměty, zlato, stříbro atd.
Nabízíte-li nějaký další dobový sortiment, který jste nenašli uvedený na této stránce, neznamená to, že o něj nemáme zájem. Kontaktujte nás a my vám rádi sdělíme, zda o nabízené zboží máme zájem.


Ačkoliv naše společnost sídlí u města Hradec Králové, naše aktivity se zaměřují mají podstatně širší záběr. Kromě Hradce Králové či Pardubic a dalších východočeských měst za vámi v případě zajímavé nabídky přijedeme prakticky po celé České republice.

vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2023