Prodej

Tady na webu jsou všechny fotky aktuální co máme na prodej, ale není v našich silách tu mít vše co nabízíme a ani to nejde. Proto je ideální se stavit osobně, pokud to je problém, tak pište nebo volejte co Vás zajimá, rádi pomůžeme.

zdobené skleničky

Hledáte prodej starožitností a starožitného nábytku? Potom jste tu správně! Vítejte prostřednictvím internetu v naší kamenné  prodejně. Ta na ploše 300 m2 nabízí k prodeji starožitný rozsáhlí sortiment starých časů.

Prodej však nezajišťujeme jen v kamenné prodejně, rádi vám starožitnosti z našeho bazaru zašleme i poštou, balíkovnou nebo zásilkovnou, vše podle vzájemné domluvy.

Naše prodejna je rájem pro milovníky starých časů, ale i retra a design, kteří si také přijdou na své. Vykouzlete ve své domácnosti atmosféru starých dob. Přijeďte navštívit naši prodejnu, která vám v tom pomůže, v klidu a pohodě nemusíte nikam spěchat a dát si šálek dobré kávy.

Otevřeno máme od 8 do 16 hodin od pondělí do pátku, jinak podle telefonické domluvě. Budeme se těšit na Vaši návštěvu v našem bazaru starožitností.